/ Октябрь 7, 2019

Компанією Gree Electric Appliances Inc., володарем бренду Tosot, управляє Дун Мінчжу: вона увійшла у ТОП-3 найбільш впливових жінок світу у 2019 році, за версією ділового журналу Fortune. Дун Мінчжу каже, що якби могла почати життя з початку, то краще б стала солдатом. До сих пір вона веде боротьбу у світі бізнесу. Зараз Дун Мінчжу по праву називають імператрицею продажів Китаю. Маркетингові війни і цінова політика не були мрією Дун, коли вона у 36 років тільки прийшла у компанію, на позицію менеджера з продажу, але послужили відмінною школою життя, завдяки якій вона навчилася відстоювати свої інтереси, досягати поставлених цілей далекоглядними, часом несподіваними і непопулярними рішеннями.

Дун Мінчжу - у ТОП-3

Дун Мінчжу народилася в 1954 році у простій родині в місті Нанкіні. Вона була наймолодшою серед семи братів і сестер. По закінченню ВУЗу, вона працювала у місцевому дослідницькому інституті хімії. Коли синові Дун Мінчжу було два роки, чоловіка не стало, і через деякий час жінці довелося відправитися на пошуки більш високооплачуваної роботи. Вибір припав на південне місто Чжухай, де на хвилі політики реформ і відкритості, у той час, активно розміщувалися різні технологічні виробництва.

36-річна Дун Мінчжу, коли стала вдовою, залишила сина в Нанкіні і розпочала роботу на позиції менеджера із продажу у компанії, що розвивалася — Gree.

У 2001 році, Дун зайняла пост заступника голови ради директорів і стала генеральним директором Gree Electric Appliances Inc.
В очах колег, пані Дун Мінчжу — неперевершений менеджер, який прекрасно знає кон’юнктуру ринку і ринковий маркетинг.

Одним з пунктів, над якими посилено працює Дун Мінчжу зараз, — це ідеальне якість продукції, що випускається і відповідність її передовими технологіями на ринку. Величезна увага приділяється післяпродажному обслуговуванню і застосуванню інноваційних технологій «розумного будинку».

Про свою роботу в компанії Gree Дун Мінчжу написала кілька книг, які можуть розглядатися як посібники з менеджменту, наприклад, «Життя як гра в шахи». Про життя Дун Мінчжу центральний телеканал CCTV у 2003 році зняв 20-серійний фільм, названий «Гонка без жалю». У тому ж році Дун Мінчжу стала депутатом Всекитайських зборів народних представників.

Сьогодні, Дун Мінчжу, крім ведення бізнесу, дає лекції в провідних університетах Китаю, а також керує науковими дослідженнями при цих університетах. Крім того, Дун займається благодійністю: допомагає жертвам стихійних лих та підтримує підприємців міста Чжухай.