Гарантія якості TOSOT™

Gree Electric Appliances, Inc. of Zhuhai, має високу репутацію завдяки виробництву виключно якісного кліматичного обладнання. Оригінальна система контролю якості на всіх етапах виробництва передбачає ретельну перевірку кожної одиниці обладнання. Gree Electric Appliances — ексклюзивний власник сертифікату Експортної комісії Китаю, який підтверджує відповідність готової продукції всім чинним стандартам якості та не потребує експортного контролю.

TOSOT – світовий лідер із виробництва систем кондиціювання повітря, міжнародний бренд компанії «Gree Electric Appliances, Inc. of Zhuhai»
ІСТОРІЯ TOSOT

Gree Electric Appliances, Inc. (Zhuhai) була заснована у 1991 році. Сьогодні компанія є найбільшим виробником кліматичного обладнання у світі. З 1995 року GREE щорічно входить до списку ста найбільших азіатських експортерів. Починаючи з 1996 року, GREE щорічно визнається компанією №1 у Китаї, а з 2005 року стає світовим лідером у виробництві кондиціонерів. Факти говорять самі за себе: сьогодні на заводах компанії випускається кожен третій кондиціонер у світі.

570

ЛАБОРАТОРІЙ

750

МІЛЬЙОНІВ USD НА ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКУ

2297

ТЕХНІЧНИХ ПАТЕНТІВ

52

НАУКОВИХ ЦЕНТРІВ

 

 

Стратегічне партнерство

У 2009 році між компаніями Gree Electric Appliances, Inc. of Zhuhai та Daikin, відбулося підписання «Угоди про стратегічне партнерство». У рамках угоди було побудовано нові спільні виробничі потужності з виробництва комплектуючих до обладнання.
Спільно з компанією Daikin, Gree Electric Appliances ведуть спільні інноваційні розробки, завдяки чому налагоджено випуск нових видів сучасного кліматичного обладнання, з використанням енергозберігаючих та захищаючих навколишнє середовище технологій.

Спільно з компанією Daikin, Gree Electric Appliances ведуть спільні інноваційні розробки

1

ОБСЯГ ВИРОБНИЦТВА І ПРОДАЖУ

300

МІЛЬЙОНІВ КЛІЄНТІВ

385

GLOBAL FORTUNE 500

160

КРАЇН
Ногороди та сертифікати

Компанія піднялася на 385 МІСЦЕ у списку світових айбільших публічних компаній за версією журналу Forbes «Forbes Global 2000». За бездоганну якість продукції компанією Gree отримано понад 80 національних та міжнародних нагород, серед яких: «Бренд року» (Рим, 1999),
«Золота зірка» World Quality Commitment (Париж, 2002), «Платинова зірка» (Нью-Йорк, 2005), «Світовий бренд» (Ґуанчжоу, 2006). Gree є єдиною є компанією-виробником систем кондиціювання повітря в Китаї, що має «Сертифікат на експорт без нагляду».

Виробництво TOSOT™
WORLD BRAND
Пекін, 2006
Виробництво TOSOT™
Платинова зірка за якість «INTERNATIONAL QUALITY SUMMIT»
Нью-Йорк, 2005
Виробництво TOSOT™
Сертифікат CEEI від
Головного державного управління
Китай, 2015
Виробництво TOSOT™
Ногорода за інноваційний
китайський бренд
People’s Daily, 2016